Akdeniz Üniversitesi

gazi logo

BÜTÜNLEME SINAV DUYURUSU

2014-2015 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI BAHAR YARIYILI BÜTÜNLEME SINAVLARI Bütünleme sınavları 2014-2015 Eğitim-Öğretim Yılı Akademik Takviminde belirtilen 15-19 Haziran 2015 tarihleri arasında yapılacaktır. Bütünleme sınavına kimler katılabilir?

Yazının Devamı

2014-2015 BAHAR DÖNEMİ BÜTÜNLEME SINAV PROGRAMI

BAHÇE TARIMI

SERACILIK

İKRAM HİZMETLERİ

TURİZM VE OTEL İŞLETMECİLİĞİ

2014-2015 BAHAR YARIYILI UYGULAMA DERSLERİ

2014-2015 BAHAR YARIYILI UYGULAMA DERSLERİ 

2014-2015 BAHAR DÖNEMİ DERS PROGRAMI

 

2014-2015 BAHAR DÖNEMİ DERS PROGRAMI

2014-2015 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI BAHAR YARIYILI KAYIT YENİLEME İŞLEMİ (02 Şubat-06 Şubat 2015)

1)     Öğrencilerimizin, her yarıyıl başında kayıtlı oldukları programın müfredatına uygun olarak belirlenmiş derslere kayıt (ders

Yazının Devamı

BURS VE SOSYAL HİZMET UYGULAMALARI

Üniversitemiz  Sağlık Kültür ve Spor  Dairesi Başkanlığı’nın Burs ve Sosyal Hizmet Uygulamaları kapsamında öğrenciye yönelik yürütülen Ücretsiz Yemek ve Kısmi Zamanlı Çalışma hizmetlerinden faydalanmak isteyen

Yazının Devamı

2014 YGS/LYS Sonuçlarına Göre Kayıt Hakkı Kazanan Adayların Kayıt İşlemleri

2014 YGS/LYS Sonuçlarına Göre Kayıt Hakkı Kazanan Adayların Kayıt İşlemleri

MEZUN ÖĞRENCİLERİMİZİN DİKKATİNE

Yüksekokulumuzdan 2013-2014 Eğitim-Öğretim yılı sonunda (2014 Haziran ayı itibari ile) mezun olan öğrencilerimiz geçici mezuniyet belgelerini almak için 09.07.2014 tarihi itibari ile başvuruda bulunabilirler. Ancak öğrencilerimizin geçici mezuniyet belgelerini alabilmeleri için sırayla aşağıdaki işlemlerin gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

Yazının Devamı

2014-2015 Eğitim ve Öğretim Yılı Erasmus + Öğrenci Değişim Programı

 

 

 2014-2015 Eğitim-Öğretim Yılı Erasmus+ Öğrenci Değişim Programından yararlanmak için, 

Yazının Devamı

KOORDİNATÖR VE DANIŞMANLAR LİSTESİ

 

KOORDİNATÖR VE DANIŞMANLAR LİSTESİ...

Yazının Devamı

2014-2015 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI İÇİN UYGULAMA OTELİNİN ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİ İÇİN AYLIK KONAKLAMA FİYATLARI

Öğrencilerimiz,  Yüksekokulumuz ve Kaymakamlık işbirliğinde öğrencilerimize tahsis edilen Av. Kemal Akça Anadolu Turizm ve Otelcilik Meslek Lisesi Uygulama Otelinde barınabileceklerdir. Barınma ücreti ve sağlanacak diğer hizmetler  için ..... 

Yazının Devamı

Animasyonu görebilmeniz için flash player kurulu olmalıdır.

                                           

 

GAZİPAŞA MUSTAFA RAHMİ BÜYÜKBALLI  MYO’DA MEZUNİYET COŞKUSU

 

(2013-2014 Mezuniyet Töreni Fotoğraf Galerisi)

 

YÜKSEKOKULUMUZ 3. MEZUNLARINI UĞURLADI

 2013-2014 Eğitim –Öğretim yılı 3. Mezuniyet törenimiz 5 Haziran 2014 tarihinde coşkuyla kutlandı. Mezuniyet törenimiz Gazipaşa Kaymakamı Muhittin PAMUK, Belediye Başkanı Adil ÇELİK, Yüksekokul Müdürümüz Yrd.Doç.Dr. Mehmet ARSLAN başta olmak üzere, Alanya İşletme Fakültesi Dekanı Prof.Dr. İbrahim GÜNGÖR, Alanya Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof.Dr. Aynur KAZAZ, Alanya Eğitim Fakültesi Dekanı Prof.Dr. Ali İhsan NESLİTÜRK, ALTSO MYO Müdürü Prof.Dr. Mehmet Emin İNAL ve bir çok akademisyen, İlçe Emniyet Müdürü Berhan ERGENÇ, okulumuza büyük katkıları bulunan hayırseverler, bazı oda ve dernek başkanları, okul müdürleri ve öğrenci velilerinin katılımıyla gerçekleştirildi.

 Programız yüksekokulumuz mezunları adına yüksekokul birincimiz Turizm ve Otel İşletmeciliği Programı Öğrencisi Neslihan AYLA’nın HOŞGELDİNİZ konuşmasıyla başladı. MYO Müdürümüz Mehmet ARSLAN açılış konuşmasında mezun öğrencilerimize meslek hayatlarında başarı dileklerini iletti (Konuşma metni için tıklayınız). Yüksekokul müdürümüzün konuşmasının ardından Belediye Başkanımız Adil ÇELİK ve Kaymakamımız Muhittin PAMUK konuşmalarını yaparak mezun olan öğrencilerimizi kutladılar.

 Açılış konuşmalarından sonra mezuniyet törenimiz ALTSO MYO Muhasebe Bölümü öğrencilerinden Mesut ÖZDEMİR ve Yakup ELDİK in sunduğu şiir dinletisi ve okulumuzun mezun öğrencilerinden oluşan müzik grubunun eşsiz müzik ziyafetiyle şenlendi.

 Müzik ziyafetinin ardından ödül törenine geçilerek dereceye giren öğrencilerimize plaketleri, mezun olan öğrencilerimizin de başarı belgeleri verildi. Başarı belgelerinin verilmesinin ardından törenimiz yüksekokul birincisinin yaş kütüğe plaket çakması ve mezun öğrencilerimizin havaya KEP ATMASIYLA ödül törenimiz sona erdi.

 Mezuniyet törenimize Öğ. Gör. Deniz ÖREN ve Öğ. Gör. Çiğdem MUTLU hocalarımızın önderliğinde İkram Hizmetleri Bölümü 1.sınıf öğrencilerinin hazırlamış oldukları birbirinden güzel ve lezzetli mezuniyet kokteylinin sunumu ve müzik şöleniyle kutlamamız sonlandırıldı.

 Bu gecenin gerçekleştirilmesinde organizasyon komitesi başkanı ve program sunuculuğunu üstlenen Müd. Yrd. Öğr. Gör. Songül ÇETİN TORUN’a, Yüksekokul Sekreteri Hatice YALÇIN’a, emeği geçen tüm Akademik ve İdari Personele sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.

 MEZUN OLAN TÜM ÖĞRENCİLERİMİZE BUNDAN SONRAKİ HAYATLARINDA SAĞLIK-MUTLULUK ve BAŞARILARI DOLU YILLAR DİLİYORUZ.

Sayfa Özeti: A.Ü.Gazipaşa M.Rahmi Büyükballı MYO

Sayfa Açıklaması: GAZİPAŞA M.RAHMİ BÜYÜKBALLI MYO

Anahtar Kelimeler:

  • gazipaşa,akdeniz üniversitesi,gazipaşa mustafa rahmi büyükballı meslek yüksekokulu,